KURUMSAL

fabrikason

1984 Yılında Anonim Şirketi olarak Ostim Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyete başlayan KLİSOM A.Ş. şu anda aynı yerde 4000 m2 kapalı alanda genç, dinamik, konusunda deneyimli mühendislerden ve teknik elemanlardan oluşan profesyonel kadroları ile üretimini gerçekleştirmektedir.


KLİSOM, şirket kaynaklarını en verimli şekilde kullanarak günümüzün şartlarında giderek çeşitlenen müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en hızlı, kaliteli ve düşük maliyetle karşılayan, müşterilerine artı değer katmak suretiyle yaşam kalitesinin artmasına katkı sağlayan, ekip ruhunu benimseyen, müşteri ve çalışan memnuniyetini, en üst düzeyde tutan, çevreye saygılı, sektöründe liderliğe koşan bir firmadır.


Satışını yapmış olduğu ürünlerin yanı sıra taahhüt konusundaki başarılarıyla da müşterilerinin takdir ve beğenisini kazanan firmamız; kalite teknoloji ve ekonomi sloganı ile daha iyi hizmet verebilmek için ISO 9001-2015 Kalite Yönetim Sistemine uygun çalışmalarını sürdürmektedir.


Misyonumuz
Şirketimiz kaynaklarını en verimli şekilde kullanarak günümüz şartlarında giderek çeşitlenen müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en hızlı, kaliteli ve düşük maliyet ile karşılayan, müşterilerine artı değer katmak suretiyle yaşam kalitesinin artmasına katkı sağlayan, ekip ruhunu benimseyen, müşteri ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, çevreye saygılı sektöründe lider bir şirket olmaktır.


Vizyonumuz
Müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım doğrultusunda, verimlilik, bilgi birikimi, deneyim ve ileri teknoloji kullanımı ile rekabet avantajı yaratarak, kurumsallaşmış ve finansal açıdan güçlü bir kuruluş olarak, ulusal ve uluslararası pazarlarda en iyi hizmeti vermektir.